Seminarium o kwalifikacjach z inicjatywy Centrum Kształcenia Zawodowego

  • 09.12.2019, 14:30
  • Iwona Bryła
2019-12-09ckz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zintegrowany System Kwalifikacji był tematem seminarium zorganizowanego przez Centrum Kształcenia Zawodowego w Starachowicach dla przedsiębiorców i nauczycieli zawodu. Prelegentkami były przedstawicielki Instytutu Badań Edukacyjnych w Warszawie, z którym Centrum podpisało umowę o współpracy.

Zintegrowany System Kwalifikacji został wprowadzony ustawą z 2015 roku w celu uporządkowania umiejętności uznawanych na polskim rynku pracy. W efekcie różne kwalifikacje zostały zebrane i opisane w jednym, powszechnie dostępnym Zintegrowanym Rejestrze Kwalifikacji. Dzięki niemu pracownicy lub przedsiębiorcy mogą potwierdzić umiejętności swoje lub swoich pracowników w kraju, ale także za granicą.

 

Ze Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji była okazja zapoznać się w trakcie seminarium zorganizowanego w ramach współpracy, jaką Centrum Kształcenia Zawodowego w Starachowicach zawarło z Instytutem Badań Edukacyjnych w Warszawie.

 

W seminarium wzięli udział nauczyciele szkół zawodowych oraz przedsiębiorcy z powiatu starachowickiego.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe