Spotkanie podsumowujące pracę prezydenta

  • 11.12.2019, 14:23
  • Iwona Bryła
2019-12-11prezydent.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prezydent Marek Materek zorganizował dla mieszkańców i swoich współpracowników spotkanie, na którym podsumował w sumie już 5 lat pracy na rzecz Starachowic. Była mowa o dokonaniach i o tym, co niesie przyszłość.

Spotkanie podsumowujące minione 4 lata i pierwszy rok nowej kadencji prezydenta Starachowic Marka Materka odbyło się w siedzibie Agencji Rozwoju Regionalnego. Zostało zorganizowane po raz kolejny w myśl zasady corocznego zdawania raportu przed mieszkańcami.

 

Prezydent przedstawił dokonania w zakresie inwestycji komunalnych, mówił też o celach, które mu przyświecają.

 

Pytany o przyszłość prezydent nie krył, że będzie to trudny czas niedoboru finansowego i wynikającej z tego konieczności bardziej rozważnego gospodarowania pieniędzmi publicznymi. Mimo trudności nie będzie jednak znaczących ograniczeń w zakresie modernizacji dróg, które są inwestycyjnym priorytetem na rok 2020.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Michał
Michał 12.12.2019, 18:16
5 przegranych lat, 5 lat wizualizacji, 5 lat bajania o obwodnicach i wiaduktach. Porażka. Zmarnowany czas

Pozostałe