Biuro poselskie Agaty Wojtyszek otwarte w Starachowicach

  • 17.12.2019, 11:01
  • Iwona Bryła
2019-12-17wojtyszek.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Agata Wojtyszek, posłanka Prawa i Sprawiedliwości ze Starachowic otworzyła swoje biuro, w budynku pawilonu handlowego Skorpion na rogu ulicy Na Szlakowisku i alei Armii Krajowej. Wydarzenie zgromadziło tłumy gości i stało się też okazją do spotkania opłatkowego.

Agata Wojtyszek zwyciężczyni październikowych wyborów parlamentarnych, w bardzo licznym gronie przyjaciół otworzyła swoje biuro poselskie w rodzinnych Starachowicach. Mieści się ono na pierwszym piętrze pawilonu handlowego „Skorpion”, a jego dyrektorem jest Lidia Dziura, niegdyś członkini zarządu powiatu starachowickiego. W tym samym pomieszczeniu będzie też funkcjonować biuro europosłanki PiS, byłej wicepremier Beaty Szydło. Szczegóły związane z godzinami funkcjonowania są jeszcze ustalane, niemniej Agata Wojtyszek zadeklarowała pełną otwartość na rozwiązywanie problemów, z jakimi zgłoszą się do niej mieszkańcy.

 

Przy okazji podzieliła się pierwszymi wrażeniami z pracy w Sejmie, w którym zasiada w trzech parlamentarnych komisjach.

 

Nowo otwarte biuro Agaty Wojtyszek wypełnił tłum gości. Byli m.in. parlamentarzyści, wicewojewoda świętokrzyski, samorządowcy gmin naszego województwa, nauczyciele, duchowieństwo, przedstawiciele państwowych przedsiębiorstw, działacze różnych organizacji społecznych, harcerze. Ze względu na tak wielu uczestników kurtuazyjne wystąpienia trwały bardzo długo.

 

Spotkanie z okazji otwarcia biura nabrało także charakteru bożonarodzeniowego. Zebrani podzieli się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe