V dzień budowlańca w ZSZ nr 2

  • 18.12.2019, 09:17
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
V dzień budowlańca w ZSZ nr 2
 „Turniej o złotą pacę” składał się z 5 konkurencji: konkurs wiedzy, konkurs mody, konkurs plastyczny, konkurs sprawnościowy oraz konkurs aktorski. W  konkursie wiedzy, reprezentanci z klasy budowlanych musieli poprawnie odpowiedzieć na pytania z zakresu budownictwa.

W konkursie wzięli udział przedstawiciele klas: Kryspin Kosel (1bmt) , Kacper Sar (3brt), Piotr Kucharski (4brt) . Kolejny konkurs to, ,,Modny Budowlaniec” tu jak co roku uczniowie zaprezentowali stroje typowe dla swojego zawodu. W tej konkurencji nasi najstarsi koledzy z klasy 4 brt wykazali się największą kreatywnością i pomysłowością.  Nie zabrakło również konkursu sprawnościowego, który polegał na przeniesieniu cegieł po torze przeszkód i wykonaniu jak najwyższej konstrukcji murowej. W tę konkurencję wygrała klasa III BRT, którą reprezentowali: Jakub Nowak, Dawid Wiecha i Daniel Wiecha. Jury w składzie: Pani Dyrektor Grażyna Małecka , Pani mgr inż. Edyta Lubieniecka oraz przedstawiciele klas budowlanych ocenili również plakaty wykonane przez uczniów oraz ich talent aktorski. Podsumowując, najwięcej punktów zdobyła klasa III BRT, drugie miejsce IV BRT i trzecie I BMT.

 

W turnieju o ,, Złotą Packę” wszyscy jesteśmy wygranymi, ponieważ wybraliśmy dobry zawód, który w przyszłości zapewni nam satysfakcjonującą i dobrze płatną pracę. Chcąc podkreślić fakt, że wśród techników budownictwa nie ma przegranych Pani Dyrektor Grażyna Małecka ufundowała wszystkim uczniom klas budowlanych ognisko integracyjne. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałą zabawę i mamy nadzieję na kolejne spotkanie za rok. Organizatorzy:  dr inż. Monika Jaworska-Wędzińska, mgr Grażyna Frańczyk,  mgr inż. Edyta Lubieniecka.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe