Wojewódzki Konkurs Wiedzy Normalizacyjnej w ZSZ nr 2

  • 20.12.2019, 07:19
  • Iwona Bryła
2019-12-19zsz2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach był współorganizatorem Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej. Jednym z organizatorem zmagań, w których rywalizowali uczniowie z powiatów: ostrowieckiego, jędrzejowskiego, sandomierskiego i starachowickiego, był też Polski Komitet Normalizacyjny.

W Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach odbyły się finałowe zmagania Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej, który miał już trzecią edycję. Młodzież z 7 szkół ponadgimnazjalnych z województwa świętokrzyskiego wykazywała się wiedzą, związaną z systemem jednolitych wzorców wprowadzonych we wszystkich gałęziach przemysłu w Polsce i krajach Unii Europejskiej. Współorganizatorem i jednym z honorowych patronów wydarzenia był Polski Komitet Normalizacyjny.

 

W rozstrzygnięciu konkursu, oprócz przedstawicieli Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, wziął udział także wicestarosta Dariusz Dąbrowski, jako reprezentant starosty, który również objął turniej patronatem.

 

Uczniowie ZSZ nr 2 okazali się jednymi z najlepszych znawców zagadnień normalizacyjnych. Drugie miejsce zajęła Natalia Saletra, a w kategorii drużynowej szkoła uplasowała się na miejscu trzecim.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe