Jak się nie uzależnić?

  • 30.12.2019, 14:27
  • Iwona Bryła
2019-12-30dopalacze.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Sanepid, starostwo i Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Starachowicki wspólnie przygotowały konferencję o działaniach zapobiegających uzależnieniom. Była mowa nie tylko o osławionych dopalaczach, ale i o nowej szkodliwej modzie na e- papierosy, które w Polsce stały się już prawdziwą plagą.

Organizatorzy konferencji na temat używek nie chcieli, by sprowadziła się ona tylko do standardowych wykładów. Dlatego w programie znalazł się spektakl pod tytułem „Ja się tylko dobrze bawię” w wykonaniu uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach,który zdobył wyróżnienie na Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych „Dopalacze – ryzykujesz życiem”.

 

Zwrócono też uwagę na nowe zagrożenie, jakim są e- papierosy. Cieszą się one ogromną popularnością wśród młodzieży, ponieważ są błędnie uważane za bezpieczną wersję klasycznych wyrobów tytoniowych.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe