Mamy tytuł „Świetlnej Stolicy Województwa” i walczymy o więcej

 • 09.01.2020, 12:18
 • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2020-01-09swiecsie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Starachowice zostały „Świetlną Stolicą Województwa” w konkursie „Świeć się z Energą”. Poza tytułem zdobyliśmy sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł na cele charytatywne. Teraz mamy szanse na zwycięstwo w skali ogólnopolskiej, ale zależy to od głosów internautów oddawanych na stronie organizatora zabawy. Plebiscyt trwa do 15 stycznia.

Konkurs „Świeć się z Energą” nagradza miasta najładniej udekorowane świecącymi ozdobami bożonarodzeniowymi. Starachowice po raz kolejny, dzięki głosom mieszkańców oddanym w internecie, zwyciężyły w pierwszym etapie. Pokonały m.in. Kielce zdobywając tytuł „Świetlnej Stolicy Województwa”. Za tym poszedł sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł, którym miasto obdaruje wybraną organizację pożytku publicznego.

Finalistami 11. edycji plebiscytu „Świeć się z Energą” są:

 1. Aleksandrów Łódzki (Łódzkie)

 2. Bielsko-Biała (Śląskie)

 3. Brzesko (Małopolskie)

 4. Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie)

 5. Czersk (Pomorskie)

 6. Giżycko (Warmińsko-Mazurskie)

 7. Legnica (Dolnośląskie)

 8. Łomża (Podlaskie)

 9. Opole (Opolskie)

 10. Radom (Mazowieckie)

 11. Rzeszów (Podkarpackie)

 12. Starachowice (Świętokrzyskie)

 13. Świnoujście (Zachodniopomorskie)

 14. Września (Wielkopolskie)

 15. Wschowa (Lubuskie)

 16. Zamość (Lubelskie)

Starachowice liczą, że zwyciężą także w rundzie finałowej, zdobędą tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” i nagrodę główną - sprzęt AGD, tym razem za 40 tys. zł na cele charytatywne. Wygrana zależy od mobilizacji osób oddających głosy. Można to robić codziennie i bezpłatnie na stronie internetowej www.swiecsie.pl w terminie do 15 stycznia.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe