Pożar budynku mieszkalnego przy ul. Słonecznej

  • 10.01.2020, 08:40
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Pożar budynku mieszkalnego przy ul. Słonecznej
W dniu 10 stycznia 2020 r. około godziny 02:15 doszło do pożaru kotłowni w budynku jednorodzinnym przy ul Słonecznej w Starachowicach. Po dotarciu na miejsce zdarzenia zastępów z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP w Starachowicach okazało się, że pożar objął kotłownię oraz nieużytkowe poddasze budynku. W chwili powstania pożaru w obiekcie znajdowały się trzy osoby, które ewakuowały się na zewnątrz i nie odniosły żadnych obrażeń.

Działania strażaków polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu prądów wody przez roty wyposażone w sprzęt ochrony dróg oddechowych i kamery termowizyjne. Po ugaszeniu pożaru dokonano częściowej rozbiórki nadpalonych elementów konstrukcji stropu i pokrycia dachu. Budynek został skontrolowany pod kątem ukrytych zarzewi ognia i obecności tlenku węgla – zagrożenia nie stwierdzono.
Akcja gaśnicza trwała łącznie 5 godzin. W działaniach gaśniczych udział wzięły 5 zastępów z JRG PSP Starachowice oraz ochotnicze straże pożarne z Mirca i Wąchocka - łącznie 7 zastępów, 22 strażaków.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe