Powstanie boisko przy SP nr 2

  • 10.01.2020, 11:39
  • Iwona Bryła
2020-01-10sp2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Koło Szkoły Podstawowej nr 2 na osiedlu Michałów do końca czerwca ma powstać wielofunkcyjny plac sportowy. Oprócz klasycznych boisk będzie też bieżnia, skocznia i rzutnia do pchnięcia kulą. Koszt inwestycji to około 700 tys. zł.

Już niebawem skończy się kłopot Szkoły Podstawowej nr 2 na osiedlu Michałów w Starachowicach, związany z brakiem profesjonalnej bazy sportowej. Gmina wybuduje przy obiekcie wielofunkcyjne boisko lekkoatletyczne, dzięki pozyskaniu znacznej pomocy finansowej z budżetu Unii Europejskiej.

 

Przetarg na budowę boiska spotkał się z wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Oferty złożyło aż 13 firm. W tak szerokiej gamie pojawiła się też korzystna dla gminy propozycja, poniżej założonych kosztów w wysokości 760 tys. zł.

 

Jak zaznacza prezydent Marek Materek mające powstać do końca czerwca boisko jest kolejnym przykładem dotrzymania obietnic złożonych mieszkańcom peryferyjnego osiedla Michałów.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
serio?
serio? 10.01.2020, 23:00
boisko powstanie a radna z osiedla M. Zieba wstrzymala sie od glosu....
Zainteresowany
Zainteresowany 11.01.2020, 00:08
Jak widac bez poparcia radnej tez można coś osiągnąć. Brawo mieszkancy!!!

Pozostałe