Przybyło placów zabaw i siłowni w Starachowicach

  • 20.01.2020, 12:58
  • Iwona Bryła
2020-01-20place_zabaw.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Starachowice nie przestają inwestować w miejsca relaksu pod gołym niebem: siłownie plenerowe i place zabaw. W ostatnim czasie przybyło kolejnych 5 tego typu obiektów.

Na terenie naszego miasta funkcjonuje już w sumie 20 siłowni plenerowych i placów zabaw. Jeden z najnowszych tego typu obiektów (koszt 143 tys. zł) powstał między blokami w pobliżu kościoła pw. Wszystkich Świętych przy ul. Radomskiej.

 

Jak podkreśla prezydent Marek Materek nowe place zabaw i siłownie pod chmurką powstają na wyraźne życzenie mieszkańców Starachowic. Tak było również z placem zabaw na osiedlu Wzgórze zbudowanym kosztem prawie 93 tys. zł.


Kolejne place zabaw i siłownie powstały: przy ul. Sadowej (koszt około 99 tys. zł), przy Szkole Podstawowej nr 11 (około 167 tys. zł) i na placu przy ulicy Na Szlakowisku (64 tys. zł).

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ciekawski
ciekawski 20.01.2020, 13:55
Jakieś takie szare, mało kolorowe... To place zabaw dla dzieci powinno być więcej życia, a nie taka monotonne i smutne. Czy ktoś w Urzędzie Miasta to zatwierdził?

Pozostałe