Siedmiu prymusów wyróżnionych stypendiami Prezesa Rady Ministrów

  • 03.02.2020, 14:46
  • Iwona Bryła
2020-02-03stypendia.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Najlepsi uczniowie starachowickich szkół średnich zostali stypendystami premiera Mateusza Morawieckiego. Młodzi ludzie zostali zaproszeni na sesję rady powiatu, by odebrać pisemne potwierdzenia nagród. Gratulowali im wicekurator oświaty, starosta i przewodnicząca rady.

Stypendia premiera otrzymało 7 uczniów: Mikołaj Glina ze Sportowego Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 (średnia ocen 5,30), Aleksandra Kępińska z Niepublicznego Technikum im. Wojska Polskiego (średnia 4,71), Albert Orczyk z II Liceum Ogólnokształcącego (średnia 5,13), Maja Oświecińska z III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi (średnia 5,40), Piotr Różycki z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 (średnia 5,79), Julita Spadło z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 (średnia 5,18) i Magdalena Zawadzka z I Liceum Ogólnokształcącego (średnia 5,69). Młodzi ludzie na sesji rady powiatu odebrali stypendialne zaświadczenia i wysłuchali gratulacji i pochwał.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe