Bartosz Szydłowski na testach w Jagiellonii Białystok

  • 04.02.2020, 12:11
  • www.star1926.pl
Bartosz Szydłowski na testach w Jagiellonii Białystok
Na kilkudniowe testy do Klubu występującego w Ekstraklasie udał się zawodnik Staru Starachowice, Bartosz Szydłowski.

Dla piłkarza, który wychował się w Juvencie Starachowice jest to duże wyróżnienie. Obecny sezon Świętokrzyskiej IV Ligi Bartosz może zaliczyć do udanych. Młody zawodnik jest jedną z czołowych postaci Staru Starachowice. W szesnastu rozegranych spotkaniach zdobył sześć bramek. “Szydło” będzie testowany w Klubie z województwa podlaskiego do soboty (tj.08.02).

W dniu wczorajszym wpłynęło do nas oficjalne pismo, na którym Jagiellonia zwróciła się z prośbą o zgodę na udział naszego zawodnika w testach. Oczywiście klub wyraził zgodę. Warto podkreślić, że będą to już drugie testy Bartka w Jadze – powiedział Emil Krzemiński, prezes Zielono Czarnych.

Oprócz Bartosza zaproszenie na testy dostał także Piotr Mikos, utalentowany zawodnik reprezentujący na co dzień barwy naszego klubu partnerskiego – Juniorów Starszych Juventy Starachowice.

Wszyscy trzymamy kciuki, aby obaj zawodnicy zaprezentowali się z jak najlepszej strony w Jagiellonii Białystok.

www.star1926.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe