Blokada dróg w gminie Morawica – informacja o objazdach

  • 06.02.2020, 12:09
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Blokada dróg w gminie Morawica – informacja o objazdach
W piątek, 7 lutego na terenie gminy Morawica wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w związku z protestem społecznym. Droga krajowa K73 na wjeździe do miejscowości Morawica będzie nieprzejezdna w godzinach 16:00 - 17:00. Zablokowana zostanie również droga W763 w miejscowości Brzeziny, gdzie protest będzie trwał od 16:00 do 18:00. Zapraszamy do zapoznania się z objazdami.

Podróżujący drogą K-73 z Kielc w kierunku Pińczowa będą kierowani przez policjantów na objazdy ulicą Leśniówka do drogi W762, następnie do Chęcin i Jędrzejowa trasą S7.

 

Natomiast chcących dojechać z Kielc do Chmielnika funkcjonariusze drogówki będą kierować na drogę wojewódzką W764 prowadzącą do miejscowości Suków, następnie do Borkowa i Pierzchnicy.

 

Dla pojazdów przemieszczających się z miejscowości Kije w kierunku Kielc objazd zorganizowano przez miejscowości: Kije – Morawica – Chmielnik – Pierzchnica – Borków – Suków – Kielce.

 

Dla kierujących POJAZDAMI OSOBOWYMI, którzy planują dotrzeć do Morawicy, Piotrkowic, Włoszczowic i okolicznych miejscowości wyznaczono objazd przez Kuby-Młyny.

 

Jednocześnie informujemy, że droga K78 na odcinku Kije – Chmielnik jest nieprzejezdna z powodu prac remontowych.

 

Podczas trwania utrudnień w ruchu o bezpieczeństwo będą dbali policjanci, którzy będą informować o możliwych objazdach oraz będą kierować ruchem.  Prosimy aby kierujący stosowali się do wydawanych poleceń, pamiętając o hierarchii znaków i sygnałów drogowych. Pamiętać należy także o korytarzu życia.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe