Rozstrzygnięto przetarg na budowę boiska sportowego na os. Michałów

  • 11.02.2020, 16:06
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Rozstrzygnięto przetarg na budowę boiska sportowego na os. Michałów
Niebawem ruszą prace przy budowie boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 2 na os. Michałów, komisja wybrała wykonawcę inwestycji. Boisko powinno zostać oddane do użytku na koniec czerwca.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa boiska wielofunkcyjnego i poprawa infrastruktury edukacyjnej w Szkole Podstawowej nr 2 w Starachowicach”. Inwestycja otrzymała dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego. Zakładany koszt zadania to 780 tys zł, wysokość uzyskanego dofinansowania wynosi blisko 500 tys zł.

    Do przetargu ogłoszonego na realizację tego zadania przystąpiło 13 firm, Komisja jako najkorzystniejszą wybrała ofertę złożoną przez firmę TORAKOL Rajmunda Zalewskiego z miejscowości Dobre, która opiewa na kwotę 779 481,27 zł.

- Cieszę się, że inwestycja, na którą mieszkańcy osiedla Michałów czekają od wielu lat dojdzie do skutku – mówi Prezydent Miasta Marek Materek - Zakres zaplanowanych prac obejmuje: budowę boiska wielofunkcyjnego, budowę bieżni prostej, skoczni w dal i rzutni kulą oraz zagospodarowanie terenu. Na boisko wielofunkcyjne składać się będą: boiska do piłki ręcznej, nożnej, do koszykówki, do siatkówki oraz boisko do tenisa.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe