Prezydent o zmianach przygotowujących byłe gimnazjum na przenosiny szkoły zawodowej

  • 12.02.2020, 13:39
  • Iwona Bryła
2020-02-12gim3.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prezydent Starachowic Marek Materek przekonuje oponentów, że przenosiny Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 z ulicy Szkolnej do dawnego Gimnazjum nr 3 przy ulicy Leśnej to najlepszy sposób na zagospodarowanie dużego, a dziś pustego budynku. Zapewnia, że gmina uwzględniła w tych planach głosy rodziców uczniów oraz pracowników ZSZ nr 3 i SP nr 11 sąsiadującej z gimnazjum.

Tak, jak domagali się przedstawiciele obu placówek każda z nich będzie miała osobne wejścia dla uczniów oraz odwiedzających.

 

Prezydent zapewnia, że nie pogorszą się warunki prowadzenia lekcji w-f dla uczniów SP nr 11 i ZSZ nr 3.

 

Uczniowie będą też mogli liczyć na bezpłatny dojazd do szkoły oraz na zajęcia z pływania na basenie autobusami miejskimi.

 

Byłe gimnazjum przejdzie też konieczne remonty obejmujące m.in. szatnie.

 

Ponadto zostanie m.in. wzmocniony monitoring budynku byłego gimnazjum i SP nr 11, a przed nim pojawi się dodatkowy parking dla uczniów i nauczycieli ZSZ nr 3.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe