Dziewczyny z Maja pierwsze w Powiecie!

  • 04.03.2020, 10:46
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Dziewczyny z Maja pierwsze w Powiecie!
W dniach 24-28.02.2020r. w hali sportowej  II LO odbyły się zawody o mistrzostwo powiatu w siatkówce dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół, podzielonych na dwie grupy. W pierwszej grupie zagrały: II LO, ZSZ nr 2, Społeczne LO, w drugiej zaś - I LO, ZSZ nr 1  i ZSZ nr 3. Spotkania  rozgrywane były systemem  każdy z każdym.

W pierwszym  meczu nasze dziewczęta zmierzyły się z II LO. Ambicja, wiara w końcowy sukces i walka o każdą piłkę to atuty, dzięki którym udało się przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Po wygranej z II LO przyszła kolejna  wygrana ze  Społecznym LO i tym samym wyjście z grupy na pierwszym miejscu.  Reprezentantki naszej szkoły po wygraniu meczu z ZSZ nr 1  zapewniły sobie bezpośredni awans do finału i grę o pierwsze miejsce.

Rywalizację w drugiej grupie wygrały zawodniczki z I Liceum Ogólnokształcącego  i to one zostały rywalkami naszej reprezentacji w grze o prym w powiecie. Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce o rezultacie meczu musiał zdecydować tie-break. W tym lepsze okazały  się reprezentantki naszej szkoły i to one przejęły miano najlepszych w powiecie.
 

Reprezentacja naszej szkoły:
Weronika Szwagrzyk, Paulina Nowak, Klaudia Dąbek, Natalia Jagiełło, Natalia Saletra, Faustyna Sitek, Maja Maciąg, Kinga Nowak, Oliwia Bonio i Kinga Kaczmarczyk.
Opiekunowie: Dorota Prostak i Grażyna Franczyk
Wszystkim uczestniczkom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair -play w jakim rozgrywane były zawody.
Dziewczyny, duże brawa ! Dziękujemy !

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe