Świętokrzyski Matematyczny Maraton Maturalny 2020

  • 05.03.2020, 08:00
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Świętokrzyski Matematyczny Maraton Maturalny 2020
27 lutego odbył się etap szkolny VI edycji Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego. Wzięło w nim udział 27 uczniów klas czwartych. Uczestnicy rozwiązywali zadania w dwóch kategoriach A i B, w zależności od wyników, jakie uzyskali podczas egzaminu gimnazjalnego. W pierwszej z nich pisało 24 uczniów, zaś w drugiej 3. Konkurs otworzyła Pani Dyrektor Grażyna Małecka, która życzyła uczestnikom jak najlepszych wyników.

W kategorii A zwyciężyli : Grzegorz Jasztal, Bartosz Okrutny i Patryk Minda, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursu. Wśród uczniów drugiej grupy najlepiej wypadł Michał Pacek. Wszyscy wymienieni uczniowie uczęszczają do klasy 4int (technik informatyk).

Maratończykom dziękujemy za podjęcie wyzwania, a zwycięzcom gorąco gratulujemy i życzymy sukcesów w następnym etapie.

Konkurs przygotowały i przeprowadziły nauczycielki: Marzena Koriat, Małgorzata Rękawik i Elżbieta Piórkowska.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe