Posłanka PO i radny sejmiku chcą „kolejowej szprychy” dla Starachowic

  • 09.03.2020, 15:23
  • Iwona Bryła
2020-03-09kolej.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Skarżyska posłanka Platformy Obywatelskiej Marzena Okła – Drewnowicz upomina się o tzw. szprychę kolejową przez Starachowice i Skarżysko - Kamienną, czyli szybkie połączenie z mającym powstać Centralnym Portem Komunikacyjnym pod Łodzią. W obecnych planach oba miasta są pominięte, a parlamentarzystka oraz radny sejmiku Jan Maćkowiak, podejmują działania, by tę niekorzystną sytuację zmienić.

Zachęcają również mieszkańców, by zgłaszali swoje uwagi w ramach konsultacji społecznych, których termin upływa jutro. Można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe