Piątek – aktualna sytuacja w naszym szpitalu

  • 20.03.2020, 21:00
  • facebook/BabickiPiotr
Piątek – aktualna sytuacja w naszym szpitalu

📣 Samorząd Województwa poinformował o możliwości wsparcia finansowego dla świętokrzyskich szpitali, w tym również szpitala w Starachowicach, umożliwiającego zakup niezbędnego sprzętu do ratowania zdrowia i życia zarażonych koronawirusem, a także środków ochrony osobistej dla pracowników szpitali, ratowników, lekarzy i pielęgniarek. Pieniądze miałyby pochodzić z RPO WŚ. Trwa analiza potrzeb związanych z zakupem wyposażenia, materiałów, sprzętów i prac remontowo – budowlanych, koniecznych do walki z rozprzestrzenianiem się Covid-19. Szpital będzie aplikował o te środki.
📣 Firma Colian wsparła szpital darowizną rzeczową. Napoje i słodycze powędrują w pierwszej kolejności do pacjentów.
📣 Środki czystości oraz 1000 rękawiczek nitrylowych w różnych rozmiarach podarowała Radna Rady Miejskiej Lidia Niewczas.
📣 300 czepków podarował sklep medyczny z ul. Złotej w Starachowicach.
📣 Pierogi od PPHU DANA Pani Danuty Podeszwy powędrowały do pracowników obu zmian Oddziału Chorób Zakaźnych.
📣 Firma Zychowicz zadbała o obiady dla pracowników Medycznego Laboratorium Diagnostycznego.
📣 Pan Marek Adamczak, właściciel firmy Auto – Adamczak z Kielc pomógł wraz z synem w skoordynowaniu zakupu i dostarczeniu 315 kombinezonów ochronnych.

źródło: facebook/BabickiPiotr

facebook/BabickiPiotr

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe