Informacja dla Odbiorców PWiK sp. z o.o.

  • 25.03.2020, 22:16
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Informacja dla Odbiorców PWiK sp. z o.o.
W celu powstrzymania ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, PWiK zaprzestało odczytów wodomierzy przez inkasentów i zamknęło Biuro Obsługi Klienta do odwołania.

W związku z powyższym informujemy, że Inkasenci PWiK sp. z o.o. od dnia 26 marca br. będą dostarczać Państwu faktury za wodę i odprowadzane ścieki do skrzynek pocztowych w ogólnie dostępnej części Państwa nieruchomości.

Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z art. 40 ust. 1 pkt. 2 Ustawy z dnia 23 listopada 2012 roku Prawo pocztowe (Dz. U. 2018, poz. 2188), właściciele nieruchomości gruntowych lub budynku mieszkalnego są obowiązani umieścić oddawczą skrzynkę pocztową przed drzwiami wejściowymi do budynku lub w ogólnie dostępnej części nieruchomości.

Jednocześnie przypominamy o możliwości otrzymywania faktur za wodę lub ścieki na adres poczty elektronicznej (e-mail) oraz wiadomości tekstowych (sms) związanych z świadczonymi przez nas usługami E-FAKTURA.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe