Szpital w Starachowicach wsparty przez Animex Foods. Firma przekaże środki na walkę z koronawirusem.

  • 30.03.2020, 13:01
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Szpital w Starachowicach wsparty przez Animex Foods. Firma przekaże środki na walkę z koronawirusem.
Animex Foods udzieli wsparcia w wysokości sto tysięcy złotych dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach w ramach pomocy związanej z epidemią wirusa SARS-CoV-2.

Środki finansowe zostaną wykorzystane na zakup sprzętu dla personelu oraz pacjentów znajdujących się w placówce. Program dofinansowania jest elementem akcji prowadzonej w regionach, w których znajdują się zakłady produkcyjne Animex Foods. Wsparcie miejscowych placówek medycznych jest wyrazem solidarności z lokalnymi społecznościami.

Docelowo Animex Foods wraz z siostrzaną spółką Agri Plus udzielą pomocy kilkunastu szpitalom w całym kraju na łączną kwotę przekraczającą półtora miliona złotych. W planach firmy znajduje się także między innymi przekazanie sprzętu ochronnego dla personelu oraz stałe wsparcie produktowe jednostek zajmujących się rozdysponowywaniem żywności wśród osób objętych kwarantanną, w tym potrzebującym i seniorom.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe