Przez 3 dni nie było go na kwarantannie

  • 03.04.2020, 14:49
  • Iwona Bryła
2020-04-03kwarantanna.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Mieszkaniec powiatu starachowickiego, który powinien odbywać kwarantannę wyszedł z domu i to na dłużej. W czasie trzech kontroli, jakie dzień po dniu przeprowadzili policjanci, ani razu nie zastali go w mieszkaniu. Funkcjonariusze sporządzili wniosek o ukaranie mężczyzny grzywną, o wysokości której zdecyduje właściwy inspektor sanitarny. Maksymalna wysokość takiej kary to 30 tys. zł.

Ponadto, jak czytamy na stronie internetowej starachowickiej policji, od 1 kwietnia na terenie powiatu starachowickiego odnotowano blisko 30 przypadków naruszenia, zaostrzonych od tego dnia, przepisów związanych z epidemią. Policjanci nałożyli 19 mandatów i sporządzili 10 wniosków o ukaranie do sądu. W kilku przypadkach chodziło o osoby, które spotkały się w miejscu publicznym tylko po to, by pić alkohol.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe