5000 złotych kary dla 36 -letniego mieszkańca gminy Wąchock

  • 16.04.2020, 14:29
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
5000 złotych kary dla 36 -letniego mieszkańca gminy Wąchock
Powiatowy Inspektor Sanitarny w Starachowicach w drodze decyzji administracyjnej nałożył na 36 -letniego mieszkańca gminy Wąchock karę pieniężna w wysokości 5000 złotych. Mężczyzna wielokrotne łamał zasady kwarantanny domowej oraz zasad przemieszczania się.

Kara administracyjna w wysokości 5000 złotych nałożona została przez Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Starachowicach na 36 -letniego mieszkańca gminy Wąchock. Jest to konsekwencja jego lekceważącego zachowania. Mężczyzna nie stosował się do obowiązku kwarantanny oraz łamał zakazu przemieszczania się. 36 -latek kilkukrotnie naruszył obowiązek kwarantanny, nie odbierał telefonów oraz nie odpowiadał na inne próby nawiązania z nim kontaktu przez policjantów.

Przypominamy, że wobec osób, które nie stosują się do obowiązku kwarantanny domowej wyciągane są surowe konsekwencje. O takich przypadkach policjanci obligatoryjnie informują służby sanitarne, które mogą nałożyć karę w wysokości nawet 30 000 złotych.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe