MAN od poniedziałku wznowi pracę na jedną zmianę

  • 17.04.2020, 11:52
  • Iwona Bryła
2020-04-17man.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Koncern MAN po kilkutygodniowym przestoju spowodowanym pandemią wraca do produkcji autobusów w Starachowicach. Na razie tylko na jednej zmianie, ale, jak informuje szef zakładowej „Solidarności” Jan Seweryn, już na początku maja montaż ma znów wynosić 12 pojazdów dziennie.

Ponowny rozruch w MAN- ie zacznie się od poniedziałku 20 kwietnia i ma systematycznie wzrastać, by na początku maja osiągnąć stan sprzed przestoju.

Stopniowy powrót do kilkuzmianowej produkcji oznacza coraz większy napływ pracowników do firmy, która w dobie koronawirusa musi mieć na uwadze bezpieczeństwo załogi. Przewodniczący „Solidarności” Jan Seweryn mówi, że podstawowe wymogi są w tym zakresie spełnione.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe