Starostwo wyjątkowo otwiera się na interesantów

  • 24.04.2020, 15:02
  • Iwona Bryła
2020-04-24starostwo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Starostwo Powiatowe w Starachowicach nieco rozluźnia rygor sanitarny związany z epidemią koronawirusa. Sprawy, które można załatwić tylko osobiście realizuje po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu dnia i godziny. Szczegółowy wykaz numerów tych telefonów znajdą Państwo m.in. na portalu powiatu oraz naszej stronie internetowej.

Podstawową formą kontaktu ze starostwem nadal pozostaje telefon i internet, ale w sytuacjach szczególnych od tego tygodnia dopuszczalna jest osobista wizyta w urzędzie po wcześniejszym umówieniu się. Takimi wyjątkami są odbiór dokumentów wydawanych kierowcom oraz procedury związane z prowadzeniem inwestycji.

Wszystkie niezbędne telefony znajdziecie Państwo w linku poniżej:

http://www.powiat.starachowice.pl/?pid=1&ca=show&id=382

 

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe