Strażacy ćwiczyli w lesie

  • 13.06.2016, 13:22 (aktualizacja 13.06.2016, 16:19)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Strażacy ćwiczyli w lesie
Prawie 80 strażaków wzięło udział w ćwiczeniach kompanii powiatowej straży pożarnej na obszarach leśnych. Działania pod kryptonimem Węglów 2016 prowadziło 12 jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu powiatu starachowickiego. Założeniem manewrów był pożar lasu na powierzchni 2 hektarów.

Zgłoszenie dyżurnego Nadleśnictwa Skarżysko - Kamienna do oficera dyżurnego straży pożarnej w Starachowicach pożaru w oddziale leśnictwa Węglów rozpoczęło ćwiczenia kompanii powiatowej straży pożarnej na obszarach leśnych. Według założenia działań, którym nadano kryptonim Węglów 2016, niemal 80 strażaków z 12 jednostek ochotniczych straży pożarnych walczyło z pożarem 2 hektarów lasów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe