Motoryzacyjny zlot „Legenda STAR- a” przeniesiony do internetu

  • 25.05.2020, 16:18
  • Iwona Bryła
2020-05-22legendastara.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zlot Pojazdów Zabytkowych „Legenda STAR – a” mimo epidemii koronawirusa odbędzie się, choć w zmienionej formule. Impreza organizowana od 5 lat przez powiat starachowicki, w tym roku przeniesie się w przestrzeń wirtualną. Szczegóły są jeszcze ustalane, ale w programie mają się znaleźć m.in. konkursy na najstarszy i najelegantszy pojazd zlotu oraz konkurs fotografii nadesłanych przez właścicieli zabytkowych aut.

Organizatorzy planowali, że tegoroczna, już szósta edycja „Legendy STAR- a” będzie szczególnie widowiskowa za sprawą „tzw. zlotu gwiaździstego". Media miały relacjonować już sam przejazd zabytkowych pojazdów do Starachowic z północnego i południowego krańca Polski. Ponadto na dawnym torze prób Fabryki Samochodów Ciężarowych w Wąchocku miała zostać upamiętniona 45- rocznica wyścigu między aktorem Józefem Nowakiem, a rajdowcem Andrzejem Jaroszewiczem z udziałem tego ostatniego.

Koronawirus pokrzyżował dotychczasowe plany, ale organizatorzy liczą, że wirtualna edycja też będzie miała swój urok. W programie znajdą się konkursy już znane uczestnikom, ale też i nowość: konkurs na fotografie zabytkowych aut nadesłane przez ich właścicieli pod nazwą „STARs of old cars”.

Ustalono także datę zlotu na 29 i 30 sierpnia.

Zapisy do udziału w zlocie mają ruszyć w czerwcu. Formularze zgłoszeniowe będą dostępne na stronie internetowej specjalne uruchomionej na potrzeby imprezy. Natomiast już od dawna działa zlotowy profil na FB pod nazwą „Legenda STAR-a”, prowadzony przez powiat starachowicki.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe