Oświadczenie Wojewody Świętokrzyskiego w związku z wykryciem ogniska zakażeń w firmie Animex

  • 29.05.2020, 11:13
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Oświadczenie Wojewody Świętokrzyskiego w związku z wykryciem ogniska zakażeń w firmie Animex

Sytuacja epidemiologiczna w zakładach Animex jest przez nas monitorowana od wykrycia pierwszego przypadku w tym ognisku zakażeń. Zaangażowane zostały odpowiednie służby – Wojewódzka oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna.
Od czasu wykrycia pierwszego zakażenia do kwarantanny – zgodnie z procedurą – włączane są kolejne osoby, a część jest obejmowana nadzorem epidemiologicznym. Sytuacja jest pod kontrolą.
Jesteśmy przygotowani na różne warianty – w gotowości jest 10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej, która w razie potrzeby wykonania testów u większej liczby pracowników - bądź całej załogi - niemal natychmiast może uruchomić punkt pobrań wymazów do testów w kierunku koronawirusa w samych zakładach lub w pobliżu. Na razie takie działania nie są konieczne

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
PONURY
PONURY 30.05.2020, 14:24
wojewoda Kielecki to stary pisior ,propaganda sukcesu.Epidemia w zakładach ,co go to obchodzi ,są ważniejsze sprawy -WYBORY prezydenta .

Pozostałe