Ta matura do innych jest niepodobna...

  • 08.06.2020, 15:49
  • Iwona Bryła
2020-06-08maturzysci.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Znajomość „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego była konieczna do zdania egzaminu dojrzałości z języka polskiego na poziomie podstawowym. Od tego sprawdzianu, zgodnie z wieloletnią tradycją, rozpoczęła się tegoroczna matura. Ale już jej okoliczności wymuszone epidemią koronawirusa, to była zupełna nowość, pod którą przejdzie ona do historii. Dlatego uczniów spytaliśmy nie tylko o maturalne tematy, ale i o to, czy maski ochronne i reżim dezynfekcji nie przeszkadzały im w skupieniu uwagi.

Podstawowy i obowiązkowy egzamin z języka polskiego trwał 170 minut począwszy od godz. 9.00, a po południu chętni maturzyści mogli jeszcze zdawać wersję rozszerzoną.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe