Rondo koło wiaduktu będzie w późniejszym terminie

  • 18.06.2020, 12:07
  • Iwona Bryła
2020-06-19rondo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zmienia się termin przebudowy skrzyżowania ulicy Iłżeckiej z aleją Armii Krajowej w Starachowicach w niewielkie rondo. Wykonawca inwestycji, który jest także jej projektantem zwrócił się do Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Kielcach o zmianę terminu zakończenia prac z 30 czerwca na koniec lipca.

Jak mówi Dariusz Wróbel, zastępca dyrektora ds. utrzymania sieci drogowej w Świętokrzyskim Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Kielcach, firma Dubr, która wygrała przetarg, kilka dni temu poprosiła o przesunięcie terminu zakończenia prac ze względu na utrudnienia wywołane epidemią koronawirusa. Pismo jest analizowane, dyrektor Wróbel nie wyklucza, że wykonawca dostanie krótszą prolongatę: nie do końca, ale do połowy lipca.

 

Ponieważ wykonawca ma trudności ze skompletowaniem dokumentów nie są jeszcze znane szczegóły związane z wyglądem ronda. Wiadomo, że jego wielkość nie przekroczy granic obecnego skrzyżowania ulicy Iłżeckiej z aleją Armii Krajowej, a koszt budowy wyniesie około 260 tys. zł.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe