Hanna Zdanowska gościem prezydenta Starachowic

  • 25.06.2020, 15:36
  • Iwona Bryła
2020-06-26zdanowska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska przyjechała do Starachowic, by spotkać się z ich gospodarzem Markiem Materkiem. Po rozmowach i objeździe miasta oboje spotkali się z dziennikarzami przed urzędem miejskim.

Prezydent Marek Materek poinformował, że aktualna wizyta Hanny Zdanowskiej w Starachowicach jest kolejną po 7 latach od pierwszego pobytu w naszym mieście.

Prezydenci Starachowic i Łodzi byli zgodni w ocenie, że obecne czasy są wyjątkowo trudne dla samorządów, które borykają się ze zmniejszeniem wpływów finansowych przy jednoczesnym braku dostatecznej rekompensaty, czy dokładaniu zadań przez rząd.

Na spotkaniu prezydentów pojawiła się też grupa zwolenników kandydującego na Prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego, a Hanna Zdanowska mówiła o swoim poparciu dla obecnego prezydenta Warszawy.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stokrotka
Stokrotka 25.06.2020, 21:16
Materek startował z własnego komitetu a teraz widać ze to komitet PO. Materek robi kampanię Trzaskowskiemu.
Nie takiego prezydenta wybieraliśmy. Oszukał Starachowiczan
ziut
ziut 25.06.2020, 15:41
ta pani ma coś za uszami o ile sobie przypominam

Pozostałe