W niedzielę wybieramy prezydenta Polski

  • 26.06.2020, 12:16
  • Iwona Bryła
2020-06-26wybory.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W niedzielę 28 czerwca ponad 39 tysięcy starachowiczan będzie mogło zdecydować, którego z 11 kandydatów, ubiegających się o urząd Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, poprze swoimi głosami. Sposób głosowania przejdzie jednak do historii. Z powodu epidemii koronawirusa do lokali wyborczych musimy przyjść w maskach ochronnych, a wpuszczani będziemy według zasady: jedna osoba na 4 metry kwadratowe.

Lokale wyborcze będą otwarte od godz. 7.00 do godz. 21.00. Z powodu epidemii członkowie komisji wyborczych będą obowiązkowo nosić osłony twarzy i rękawiczki, wyborcy muszą zabrać maski ochronne, a w środku może się znajdować tylko określona ilość głosujących, dlatego trzeba się przygotować na kolejki.

 

Starachowiczanie głosujący w przeszłości w budynku byłego Gimnazjum nr 1 muszą się liczyć ze zmianę lokalu wyborczego na SP nr 13. Wyborcy niepełnosprawni mogą skorzystać z transportu organizowanego przez gminę w godz. od 13.00 do 17.00 po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym pod numerem 273 83 17.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe