Starachowickie Kino Plenerowe powraca!

  • 29.06.2020, 14:12
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Starachowickie Kino Plenerowe powraca!
Park Kultury i Kino Kultura zapraszają 4 lipca o godzinie 21.00 na plac rekreacyjny na Szlakowisku na pierwszy w tym roku seans Starachowickiego Kina Plenerowego. Wspólnie obejrzymy film "Czarny mercedes" w reż. Janusza Majewskiego ("C.K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry").

Seans odbędzie się oczywiście zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na czas epidemii koronawirusa - liczba miejsc ograniczona, widzowie przez cały seans OBOWIĄZKOWO zakrywają usta i nos maseczką/przyłbicą, odstępy pomiędzy leżakami - min. 2 metry, uczestnictwo w seansie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu wydarzenia (dostępny na miejscu wyświetlania filmu), a także zgodą na pomiar temperatury w razie wystąpienia niepokojących objawów.

Prosimy o przychodzenie na seans nie wcześniej niż 10 min. przed jego rozpoczęciem - mając na względzie nasze wspólne dobro i zdrowie prosimy o stosowanie się do wytycznych.

"Czarny mercedes" to kryminał. W niewyjaśnionych okolicznościach zostaje zamordowana Aneta (Maria Dębska) – piękna żona szanowanego adwokata Karola Holzera (Artur Żmijewski). Sprawę tajemniczego zabójstwa próbuje rozwikłać nadkomisarz Rafał Król (Andrzej Zieliński), funkcjonariusz współpracującej podczas okupacji z Niemcami Granatowej Policji. Kolejne tropy mnożą podejrzenia i ujawniają głęboko skrywane sekrety zmarłej oraz niejasne powiązania jej męża z wysoko postawionym oficerem SS...
Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe