Bójka w Brodach

  • 30.06.2020, 15:31
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Bójka w Brodach
Łącznie 9 osób zostało zatrzymanych przez mundurowych z Komisariatu Policji w Brodach i kryminalnych ze starachowickiej komendy. Nawet do 8 lat więzienia może grozić dwóm mężczyznom, a kolejnym siedmiu 3 lata w miejscu odosobnienia za udział w bójce na terenie gminy Brody.

W minioną niedzielę kilka minut po północy do starachowickich policjantów wpłynęło zgłoszenie, z którego treści wynikało, że na terenie gminy Brody miało dojść do bójki. Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że doszło do bójki w której udział brało, aż 9 osób. W wyniku prowadzonych czynności jeszcze tego samego dnia wszystkie te osoby zostały zatrzymane i trafiły do policyjnego aresztu. Większość zatrzymanych to mieszkańcy gminy brody w wieku od 20 do 32 lat, tylko jeden z uczestników bójki pochodzi z powiatu ostrowieckiego. Siedem osób usłyszało zarzut udziału w bójce, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast dwóch mężczyzn będzie odpowiadało za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego przedmiotu, za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj Prokuratura Rejonowa w Starachowicach wobec wszystkich dziewięciu osób zastosowała środki wolnościowe w postaci m.in. dozoru oraz poręczenia majątkowego.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janusz
Janusz 30.06.2020, 20:37
Szkoda, że w artykule nie ma nic o tym, że bandyta trzymał siekierę przy szyi jednej z dziewczyn i ruszono jej na pomoc. Słowo bójka jest tu nieadekwatne, to było raczej usiłowanie zabójstwa. Dziewczyna po wszystkim została osadzona na ponad 24h do wyjaśnienia, tak samo jak jedna z osób która ruszyła na pomoc i została raniona siekierą - tak traktuje się osoby pokrzywdzone w naszym wymiarze SPRAWIEDLIWOŚCI
Boss
Boss 30.06.2020, 21:45
Cwelu h.. Ci w leb.. komfideci
JanRozeń
JanRozeń 30.06.2020, 17:09
Polski wymiar ,,sprawiedliwości" jak zawsze reprezentuje sobą poziom mułu - rzekoma bójka to tak naprawdę napad 4 naćpanych mężczyzn z siekierami na pozostałą 5. Nasza milicja (bo do policji to im brakuje kilkadziesiąt lat i sporo zwojów mózgowych) zatrzymała napadniętych i próbuje z nich zrobić bandytów żeby szybko załatwić sprawę i mieć z głowy dochodzenie. Mam nadzieje, że Prokurator Zero zainteresuje się tym.
Jan
Jan 30.06.2020, 21:46
Naćpany byłeś ty frajerze... Nie znasz sytuacji tylko relacje cweli nie odzywaj się

Pozostałe