Apel do wyborców o udział w II turze

  • 01.07.2020, 11:58
  • Iwona Bryła
2020-07-01pis.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przewodniczący Prawa i Sprawiedliwości w naszym województwie poseł Krzysztof Lipiec dziękuje mieszkańcom Świętokrzyskiego za wygraną Andrzeja Dudy w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Decydujące głosowanie odbędzie się 12 lipca. Do tego czasu PiS chce ponownie zmobilizować zwolenników obecnej głowy państwa i przysporzyć jej nowych.

Poseł Krzysztof Lipiec podkreśla, że województwo świętokrzyskie to jeden z tych regionów, który obdarzył szczególnie dużym zaufaniem ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudę, a wyjątkowo wysoka, mimo epidemii, frekwencja świadczy jak najlepiej o obywatelskiej postawie wyborców.

Przebieg dotychczasowej kampanii wyborczej poseł porównał do starcia się dwóch całkowicie odmiennych wizji Polski.

Andrzej Duda zdobył w Świętokrzyskiem ponad 343 tysiące głosów. Ambicją PiS jest, by w II turze wyborów było ich minimum 400 tysięcy. Liczy m.in. na docenienie przez samorządowców inicjatywy obecnego prezydenta dotyczącej utworzenie Funduszu Inwestycji Samorządowych. W jego ramach do powiatu starachowickiego ma trafić prawie 2,5 mln zł, a do miasta Starachowice około 11 mln zł.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stokrotka
Stokrotka 09.07.2020, 12:57
Głosujmy na Andrzeja Dudę, żeby nie było przykrych niespodzianek. Najważniejsza kontynuacja.

Pozostałe