Andrzej Duda na starachowickim Rynku

  • 06.07.2020, 13:10
  • Iwona Bryła
2020-07-06duda.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
To było wielkie wydarzenie medialne dla naszego miasta. W Starachowicach gościł dziś Prezydent RP Andrzej Duda walczący o ponowne objęcie tego urzędu w II turze wyborów. Mieszkańcy mogli się z nim spotkać na Rynku.

Zgromadzeni na starachowickim Rynku przeżyli dziś podobne emocje jak ci, których już odwiedził prezydent Andrzej Duda w ramach swoich wyborczych podróży po kraju. Mogli bezpośrednio z niewielkiej odległości zobaczyć głowę państwa, a niektórzy nawet chwilę porozmawiać, uścisnąć dłoń, czy zapozować do zdjęcia. Andrzej Duda zaczął swoje wystąpienie od przypomnienia wizyty w Starachowicach w 2015 roku, gdy po raz pierwszy startował w wyborach prezydenckich.

Andrzej Duda mówił o osiągnięciach rządu PiS i o filarach swojego programu wyborczego. Wspomniał m.in. o ochronie rodziny i dzieci, obniżaniu podatków i podwyższaniu wynagrodzeń, powszechnym dostępie do internetu, ratowaniu gospodarki przed skutkami koronawirusa. Poprosił o liczny udział w II turze wyborów prezydenckich.

Całe spotkanie możecie Państwo obejrzeć tutaj:

 

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stokrotka
Stokrotka 10.07.2020, 10:59
Głosujemy na Andrzeja Dudę. To jedyny słuszny kandydat.

Dzisiaj w piątek(ostatni dzień kampanii) Rafał Trzaskowski dał popis chamstwa, kpił i drwił.Czy taki człowiek może nas prowadzić w lepszą przyszłość?

Pozostałe