1 sierpnia szpital powinien wznowić normalną działalność

  • 10.07.2020, 14:32
  • Iwona Bryła
1 sierpnia szpital powinien wznowić normalną działalność
20 lipca i 1 sierpnia - to daty ważne dla pacjentów starachowickiego szpitala, zniecierpliwionych oczekiwaniem na moment, gdy lecznica znów zacznie przyjmować wszystkich, a nie tylko tych zakażonych koronawirusem. Decyzją wojewody świętokrzyskiego w pierwszym terminie ma zostać wznowiona opieka specjalistyczna, a w drugim - pełny dostęp do świadczeń.

Jak czytamy w komunikacie przesłanym nam dziś przez rzecznik wojewody Ewę Łukomską

„Reorganizacja szpitala jednoimiennego została przełożona w związku z nie całkiem ustabilizowaną wówczas sytuacją epidemiologiczną w województwie. Zgodnie z decyzją wojewody od 20 lipca 2020 r. ma zostać wznowiona działalność ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Od 1 sierpnia 2020 szpital powinien rozpocząć działalność w zakresie pełnego dostępu do świadczeń opieki zdrowotnej, z równolegle istniejącą częścią szpitala jednoimiennego przeznaczoną dla pacjentów zakażonych bądź podejrzanych zakażenie wirusem SARS-CoV-2.”

loadingŁaduję odtwarzacz...

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe