470 tys. zł dla PZAZ w Stykowie

  • 13.07.2020, 13:53
  • Iwona Bryła
2020-07-13pzaz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Powiat starachowicki otrzymał 470 tys. zł z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na dofinansowanie budowy centrum rehabilitacyjnego w Powiatowym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Stykowie. Dziś starosta wraz z wicestarostą podpisali umowę w tej sprawie w urzędzie marszałkowskim.

Pozyskana przez powiat dotacja pozwoli na uruchomienie w jednym z nieużywanych budynków Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Stykowie (gmina Brody) ośrodka rehabilitacyjnego, zarówno dla podopiecznych jednostki, jak i osób z zewnątrz.

 

Wartość inwestycji to 970 tys. zł.

 

Otwarcie miejsca do rehabilitacji to początek nowego rozdziału w dotychczasowej działalności PZAZ, polegającej na pomocy osobom niepełnosprawnych w odnalezieniu się na rynku pracy.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe