Nasi triathloniści wznawiają udział w zawodach

  • 15.07.2020, 11:01
  • Iwona Bryła
2020-07-15szymanowscy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Znani starachowiccy triathloniści: Maria Pytel i Przemysław Szymanowski sportowy przestój wywołany epidemią koronawiusa wykorzystali efektywnie na szlifowanie formy. Już niebawem sprawdzą, czy więcej czasu, który mieli na treningi przekują w nowe sukcesy. Najbliższa impreza, w której wystartują to zaplanowane na 25 lipca mistrzostwa Polski w Rawie Mazowieckiej.

Maria Pytel i Przemysław Szymanowski wracają do triathlonowej rywalizacji po wyjątkowo długim okresie przymusowego zastoju w sporcie. Jak wielu wyczynowców sportowa para wykorzystała go na treningi, choć z powodu epidemii nie miała dostępu do wszystkich obiektów.

Z problemem zamkniętego basenu, w których tradycyjnie ćwiczyli pływanie, Maria i Przemek poradzili sobie wykorzystując starachowicki zalew Piachy. W ubiegłym tygodniu miejska kryta pływalnia została otwarta i triathloniści mogli wznowić treningi.

Już niebawem sportowcy sprawdzą efekt dłuższych treningów. 25 lipca wystartują w triathlonowych mistrzostwach Polski w Rawie Mazowieckiej, a potem 16 sierpnia powalczą w Białymstoku na dystansie olimpijskim.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe