Obchody święta Policji w Starachowicach

  • 24.07.2020, 14:38
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Obchody święta Policji w Starachowicach
Dzisiaj starachowiccy funkcjonariusze obchodzili święto Policji. Uroczystość rozpoczęła się mszą Święta w Kościele pw. Wszystkich Świętych w Starachowicach. Po ceremonii w sali im. Zdzisława Rachtana ps. „Halny” w Komendzie Powiatowej Policji w Starachowicach odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której zostały wręczone akty mianowania policjantom na wyższe stopnie policyjne.

Uroczystość rozpoczęła się mszą Świętą w intencji policjantów w Kościele pw. Wszystkich Świętych, koncelebrowaną przez ks. Łukasza Dybusa oraz kapelana starachowickich policjantów ks. Andrzeja Kanię.  Następnie policjanci zgromadzili się w sali im. Zdzisława Rachtana ps. „Halny” w Komendzie Powiatowej Policji w Starachowicach, gdzie rozpoczęła się uroczysta zbiórka. Głównym punktem uroczystości było wręczenie aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne. W tym roku awans otrzymało 46 funkcjonariuszy. Obchodzących swoje święto policjantów przywitał gospodarz uroczystości nadkom. Paweł Szczepaniak Komendant Powiatowy Policji w Starachowicach. Komendant podziękował wszystkim policjantom za wzorową służbę, życząc jednocześnie powodzenia w dalszej realizacji  planów w życiu prywatnym i osobistym.

Akty mianowania na kolejne stopnie policyjne mundurowi otrzymali z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Starachowicach  nadkom. Pawła Szczepaniaka oraz pełniącego obowiązki Pierwszego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Starachowicach kom. Tomasza Jedlińskiego  

Następnie po uroczystej zbiórce Komendant Powiatowy Policji w Starachowicach udał się na cmentarz przy ul. Zgodnej w Starachowicach, gdzie uczcił pamięć trzech funkcjonariuszy Policji Państwowej.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe