Otwarcie basenów letnich z obostrzeniami

  • 27.07.2020, 21:25
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Otwarcie basenów letnich z obostrzeniami
Od jutra czynne będą baseny letnie w Starachowicach, w godzinach od 10.00 do 18.00 (otwarcie basenów jest uzależnione od warunków atmosferycznych). Do dyspozycji klientów są dwa baseny: o wymiarach 7,80m x 15,20 m x h 0,60 z przeznaczeniem dla dzieci oraz basen o wymiarach 12,70 m x 25,20 m x h 1,25 m z przeznaczeniem dla dorosłych.

Bilety 10 zł - osoby dorosłe 5 zł - osoby do 18 roku życia, osoby z 1 stopniem niepełnosprawności Dzieci do 3 lat – bezpłatnie. Bilety będą do nabycia w kasie letnich basenów. Taras basenów ma specjalny pomost dla osób niepełnosprawnych. Na basenach obowiązywać będą obostrzenia sanitarne związane z pandemią:
• Należy zachowywać dystans społeczny i minimalną odległość od osób postronnych zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa na całym obszarze obiektu, także podczas kąpieli w wodzie, jak również w czasie oczekiwania na wejście na teren basenów (z wyłączeniem osób wspólnie zamieszkujących).
• Należy unikać zatłoczonych miejsc lub zgromadzeń na terenie basenów letnich
• Należy stosować środki ochrony zgodnie z regulacjami obowiązującego prawa
• Zaleca się szczególnie staranne zasłanianie ust i nosa (z użyciem chusteczki) podczas kaszlu i kichania
• Zaleca się szczególną dbałość o higienę rąk – częste mycia rąk wodą z mydłem oraz/lub ich dezynfekcja, po skorzystaniu z toalety, także po kontakcie z wszelkimi powierzchniami
• Należy zachowywać czystość w otoczeniu, wyrzucać odpady do właściwych pojemników
• Nie należy korzystać z obiektów przypadku złego samopoczucia i podwyższonej ciepłoty ciała, infekcji oraz objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe