Park Kultury wraca do bezpośrednich kontaktów z widzami

  • 29.07.2020, 12:48
  • Iwona Bryła
2020-07-29park_kultury.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Epidemia koronawirusa nie zastopowała działalności starachowickiego Parku Kultury, ale ją zmodyfikowała. Po okresie aktywności w internecie, placówka coraz śmielej otwiera się na bezpośrednie spotkania z odbiorcami oferty kulturalnej.

Obostrzenia sanitarne związane z epidemią koronawirusa czasowo przeniosły ofertę Parku Kultury w sferę wirtualną. Tam do niedawna odbywały się wydarzenia artystyczne.

Park Kultury zaczął stopniowo wznawiać działalność opartą na zajęciach: najpierw indywidualnych, a potem grupowych w placówce.

Od sierpnia planowane jest organizowanie imprez z udziałem publiczności. Przykładem jest projekt „36 interwencji”, czyli cykl warsztatów: teatralnych, wokalnych i tanecznych dla zainteresowanych mieszkańców, zakończony widowiskiem.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe