Budują się mieszkania przy ulicy Piłsudskiego

  • 31.07.2020, 07:12
  • Iwona Bryła
2020-07-31bloki.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Bez zakłóceń przebiega budowa gminnych mieszkań czynszowych przy ul. Marszałka Piłsudskiego w Starachowicach. Kosztem około 11 mln 741 tys. zł w trzech nowych blokach powstaje 60 lokali jedno- , dwu - i trzypokojowych, o pow. od 34 do około 56 m kw. Mają zostać zbudowane najpóźniej do końca marca 2021 roku.

Od końca ubiegłego roku trwa budowa 60 nowych mieszkań gminnych na wynajem przy ulicy Marszałka Piłsudskiego w Starachowicach.

Prace idą w dobrym tempie. Trzy bloki stoją już od dłuższego czasu, teraz prace prowadzone są wewnątrz budynków.

Prace mają się zakończyć 30 marca 2021 roku, a przekazanie kluczy lokatorom powinno nastąpić latem tego roku. O tym, kto je otrzyma zdecyduje tworzony właśnie regulamin przydziału, nad którym pracuje powołana przez prezydenta Starachowic Społeczna Komisja Mieszkaniowa.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe