Nauczyciele z awansami

  • 31.08.2020, 11:21
  • Powiat Starachowicki
Nauczyciele z awansami
Kolejnych pięciu nauczycieli ze szkół i placówek, prowadzonych przez Powiat Starachowicki, odebrało akty nadania awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Podczas symbolicznej uroczystości, która odbyła się 28 sierpnia br. w Starostwie Powiatowym w Starachowicach wręczono też akty powierzenia funkcji dyrektorom Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 i 3 w Starachowicach.

W gronie mianowanych nauczycieli znaleźli się: Anna Siewierska i Paulina Sitarska z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach, Katarzyna Zawadzka z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach, Edyta Pająk ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Starachowicach oraz Joanna Sieczka - Ocios z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Starachowicach.

Starosta Piotr Babicki wspólnie z wicestarostą Dariuszem Dąbrowskim pogratulowali Paniom awansu, życząc dalszych sukcesów zawodowych w pracy dydaktyczno – wychowawczej.

Podczas spotkania wręczono również akty powierzenia funkcji dyrektorów: Monice Wójcik (Zespół Szkół Zawodowych nr 1) i Dorocie Lenart (Zespół Szkół Zawodowych nr 3). Za dotychczasową pracę podziękowano dyrektorowi ZSZ nr 3 – Mariuszowi Majewskiemu.

Powiat Starachowicki

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe