Nowa inwestycja w Nieczulicach

  • 09.09.2020, 15:06
  • Iwona Bryła
2020-09-09nieczulice.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Nieczulicach w gminie Pawłów powstaje nowy budynek, który lokalnej społeczności będzie służył jako ośrodek kultury, a straż pożarna będzie miała tu swoją remizę. Inwestycja powinna być gotowa do końca stycznia 2021 roku.

W Nieczulicach od podstaw powstaje nowa placówka, w której mieścić się będzie dom kultury, a także remiza strażacka. Jak podkreśla wójt gminy Pawłów Marek Wojtas już od dawna była konieczność zapewnienia odpowiednich warunków szczególnie miejscowej OSP, istniejącej od kilkudziesięciu lat.

Parterowy budynek będzie się składał z 12 pomieszczeń, w tym dwóch odrębnych świetlic oraz dużej sali zabaw. Obiekt zostanie też dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe