Przetarg na pierwszy etap obwodnicy Starachowic

  • 14.09.2020, 14:45
  • Iwona Bryła
2020-09-14obwodnica.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Kielcach ogłosiła przetarg związany z planowaną budową obwodnicy Starachowic. Chodzi o pierwszy etap obejmujący wstępne działania. Zwycięska firma ma przygotować komplet dokumentów potrzebnych do realizacji samej inwestycji, w tym zaproponować wariant przebiegu nowej trasy.

Obowiązkiem firmy, która wygra przetarg będzie przygotowanie i pozyskanie dokumentów niezbędnych do późniejszego wykonania obwodnicy w systemie „zaprojektuj i zbuduj”.Wykonawca ma na to 3 lata.

Planowana obwodnica Starachowic ma mieć około około 14 km długości. Szczegółowe parametry drogi, jak mówi Małgorzata Pawelec-Buras, główny specjalista ds. komunikacji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Kielcach, mogą być znane dopiero po przedstawieniu propozycji przez zleceniodawcę dokumentacji.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe