ZSZ nr 2 uczestnikiem atrakcyjnego projektu edukacyjnego

  • 18.09.2020, 15:08
  • Iwona Bryła
2020-09-18zsz_nr_2_ok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
„Zawodowiec – Specjalista – Praktyk” - to tytuł projektu, który będzie realizowany w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach. Warsztaty z robotyki, obsługa dronów, płatne staże w przedsiębiorstwach, a także wyposażenie szkoły w wysokiej jakości sprzęt multimedialny- to tylko część propozycji oferowanych w ramach tego przedsięwzięcia. Przygotowała je i poprowadzi Fundacja – Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach.

Projekt obejmuje zarówno uczniów jak i nauczycieli oferując im całą gamę zajęć teoretycznych i praktycznych zakładających m.in. dodatkowe lekcje z matematyki i języka angielskiego, warsztaty z robotyki, staże i praktyki w przedsiębiorstwach, kursy z obsługi dronów, wykorzystanie ich w budownictwie, montaż paneli fotowoltaicznych, czy projektowanie stron www.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe