Policjanci w Brodach uratowali 67-latka, który targnął się na własne życie

  • 24.09.2020, 14:01
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Policjanci w Brodach uratowali 67-latka, który targnął się na własne życie
Wczoraj przed południem dzielnicowi z Komisariatu Policji w Brodach uratowali 67-latka, który targnął się na własne życie. Podjęte przez policjantów czynności doprowadziły do przywrócenia funkcji życiowych. Mieszkaniec gminy Pawłów trafił pod opiekę lekarzy, a jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wczoraj przed południem dyżurny starachowickiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące interwencji domowej na terenie gminy Pawłów. Na miejsce zostali skierowani dzielnicowi z Komisariatu Policji w Brodach. Po dotarciu pod wskazany adres okazało się, że awanturujący się wcześniej 67-latek zamknął się w pomieszczeniu gospodarczym. Mężczyzna nie reagował na polecenia policjantów, odgrażał się, że zrobi sobie krzywdę. W pewnym momencie mieszkaniec gminy Pawłów założył sobie łańcuch od wciągarki na szyję i uruchomił urządzenie. Tu nie było już czasu do stracenia. Dzielnicowi widząc zachowanie mężczyzny wybili szybę, szybko weszli do pomieszczenia by uratować 67-latka. Mundurowi przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej nieprzytomnego mężczyzny. Działania przyniosły oczekiwany efekt przywracając mu funkcje życiowe. Na miejsce zdarzenia wezwana została załoga pogotowia ratunkowego, pod której opieką 67-latek został przetransportowany do szpitala.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe