Na Lubiankę jeszcze poczekamy

  • 25.09.2020, 10:30
  • Maciej Cieciora
2020-09-25lubianka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gmina Starachowice po raz kolejny ogłosiła przetarg na zagospodarowanie terenu wokół zalewu Lubianka. Powodem unieważnienia poprzedniego postępowania było m.in. błędy formalne w ofertach, które gmina uznała za najkorzystniejsze.

Blisko 20 mln złotych ma kosztować rewitalizacja zalewu Lubianka. Oferty, które wpłynęły na przetarg zaczynały się od kwoty ok. 20 mln 600 tys. zł a kończyły na ok. 32 mln zł. Jak mówi prezydent Marek Materek powodów do unieważnienia poprzedniego przetargu było kilka.

 

Przetarg zostanie więc powtórzony. Jak czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Starachowicach, ponowne otwarcie ofert nastąpi 23 października.

Maciej Cieciora

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe