„Kolekcjonerzy” jednośladów zatrzymani

  • 01.10.2020, 11:39
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
„Kolekcjonerzy” jednośladów zatrzymani
Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 23, 31 i 37 lat. Mieszkańcy powiatu starachowickiego podejrzani są o kradzieże jednośladów na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego i Kielc. Policjanci odzyskali łącznie 7 skradzionych rowerów. Teraz całej trójce  grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Od ponad miesiąca do policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim wpływały zawiadomienia dotyczące kradzieży rowerów. Łupem złodziei padały jednoślady o wartości od 400 do 1700 złotych. Czynności w tych sprawach podjęli funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich. Ostatecznie współpraca z operatorem miejskiego monitoringu zaowocowała ustaleniem osób podejrzewanych o te przestępstwa. W miniony poniedziałek do policyjnej celi trafił 37-letni mieszkaniec powiatu Starachowickiego. Idąc za ciosem stróże prawa następnego dnia zatrzymali kolejnych dwóch mężczyzn w wieku 23 i 31-lat . Do zatrzymania „kolekcjonerów” jednośladów doszło na terenie Starachowic. Łącznie stróże prawa odzyskali 6 rowerów, które skradzione zostały na naszym terenie. Ponadto policjanci odzyskali jednoślad skradziony w Kielcach. Mieszkańcy powiatu starachowickiego usłyszeli już zarzuty.

Teraz grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe